Apie kobi.lt

Kobi.lt– neseniai į rinką įsiliejusi internetinė parduotuvė, prekiaujanti japoniškomis sauskelnėmis. Mūsų tikslas — pristatyti Baltijos šalių rinkai natūralias, kokybiškas japoniškas sauskelnes už geriausią kainą. Įmonės pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai, jis kilo iš japonų kalbos žodžio „yorokobi“ (liet. džiaugsmas).

Siekiame kokybiško ir greito aptarnavimo, draugiško bendradarbiavimo ir Jūsų pasitenkinimo gauta preke. Tam, kad pasiektume šį tikslą, suformavome 8 patyrusių, jaunų bei perspektyvių skirtingų sričių specialistų komandą, kuri daro viską, kad Jums būtų skirtas ypatingas dėmesys. Prekiaujame tik originaliomis, tiesiai iš Japonijos atvežtomis Whito, Merries, Moony ir Goo.N sauskelnėmis, todėl nusivilti dėl sauskelnių kokybės Jums tikrai neteks! Tikime, kad ilgainiui tapsime Jūsų mylima parduotuve, o Jūs — mūsų lojaliais klientais! Savo konkurenciniu pranašumu laikome komandos vieningumą, turimas žinias bei įgūdžius.

Puoselėjame tokias vertybes

Apie produkciją

Taigi, kokie yra vartotojo esminiai poreikiai perkant vaikų priežiūros prekes? Tradiciškai, vartotojai ieško prekinių ženklų, kuriais gali pasitikėti. Tai paaiškina, kodėl šeimyniški prekiniai ženklai, tokie kaip “Huggies” ir “Pampers” išlaiko ir užima didžiąją rinkos dalį pasaulyje.

Naujesni, nišiniai japoniškų sauskelnių prekiniai ženklai, tokie kaip “Whito, Merries, Moony ir Goo.N”, taip pat sparčiai plečiasi dalyje besivystančių šalių. Taip yra dėl to, kad šios japoniškos sauskelnės pripažįstamos kokybišku, “premium” klasės produktu.