Kobi pranešimai

Žaidimo OLAPLEX plaukų priežiūros rinkiniui laimėti NUGALĖTOJA(-S)

Internetinio puslapio www.pickrandomname.com pagalba, 2021.08.01 išrinkome OLAPLEX ŽAIDIMO NUGALĖTOJĄ, kurios elektroninio pašto adresas: kristinaeid. Nugalėtojo(-s) rinkimo procesą galite stebėti žemiau esančiame vaizdo įraše.

———————————————————————————————————————————–

Žaidimo OLAPLEX plaukų priežiūros rinkiniui laimėti sąlygos

Liepos 1 – 30 d. elektroninėje parduotuvėje vyksta žaidimas, kurio metu suvedus savo el. p. adresą ir užsiregistravus žaidime, vienam iš laimingųjų rugpjūčio 1d. bus padovanotas 99 eurų vertės prizas OLAPLEX plaukų priežiūros rinkinys, kurį sudaro:

  1. OLAPLEX No 3 Atkuriamasis kremas plaukams, Hair Perfector, 100 ml
  2. OLAPLEX No 4 Atkuriamasis plaukų šampūnas, Bond Maintenance, 250ml
  3. OLAPLEX No 5 Atkuriamasis kondicionierius, Bond Maintenance, 250ml

Siekiant išvengti nesąžiningo nugalėtojų rinkimo, laimėtojo rinkimui bus naudojama automatizuota programa. Nugalėtojas bus renkamas rugpjūčio 1d. Informacija apie nugalėtoją skelbiama internetiniame puslapyje www.kobi.lt, kobi.lt Facebook bei Instagram paskyrose. Nugalėtojui apie laimėjimą bus pranešta asmeniškai nurodytu el. paštu.

Konkurso prizas į pinigus ar kitas prekes nekeičiamas.

Jei nuo laimėtojo paskelbimo dienos praėjus 30 kalendorinių dienų, laimėtojas neatsako į laišką, išsiųstą nurodytu elektroniniu paštu prizas yra anuliuojamas.Registruodamiesi dalyviai patvirtina, kad sutinka laikytis šių taisyklių ir organizatorių sprendimų.

Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles.

Registruodamiesi dalyviai patvirtina, kad sutinka laikytis šių taisyklių ir organizatorių sprendimų.

Registruodamiesi konkurse, dalyviai patvirtina, jos sutinka, kad jų nurodytais kontaktais ateityje gali gauti pranešimus apie www.kobi.lt vykstančias akcijas, konkursus ar kitus aktualius pasiūlymus.