kobi-logo

Kobi.LT tinklalapyje įsigytas prekes pristatome iš centralizuoto sandėlio, esančio Lazdijų g. 18B, Kauno mieste. Užsisakius iki 15:30 siūlome Jums 1 dienos pristatymą iki Jūsų namų ar paštomato (karantino metu terminas gali prailgti iki 3 dienų). Taip pat, siūlome galimybę gauti prekes tą pačią dieną Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose užsisakius iki 11:00. Dirbame su DPD ir Omniva siuntų tarnybomis. Nemokamas pristatymas taikomas prekių krepšeliui viršijus 60 . Jeigu nenorite pirkti tokio didelio kiekio sauskelnių nes nežinote kaip greitai jūsų vaikas augs, nesijaudinkite, kadangi išaugtas ir nepraplėštas sauskelnes pakeisime NEMOKAMAI. Jums reikės susimokėti tik už pristatymo išlaidas.

PREKIŲ PRISTATYMAS, KAI PREKĖS NETURIME SANDĖLYJE
Atkreipkite dėmesį, jeigu prekės nėra sandėlyje – preliminarus papildymas būna 1-3 savaitės. Daugelis mūsų el. parduotuvėje parduodamų produktų yra gabenamų laivais, tiesiai iš Japonijos, todėl prekių papildymo laikas yra ilgesnis nei įprastai.

Taisyklės paskutinį kartą atnaujintos 2022 m. Sausio 12 d.

1. PRISTATYMO BŪDAI, TERMINAI IR KAINOS
DPD-ap

Pristatymas į namus DPD kurjeriu

Pristatymo kaina: 4 €
Nemokamas pristatymas: Prekių krepšeliui viršijus 60 €
Terminas: 1-2 darbo dienos užsisakius iki 15:30, 2-3 darbo dienos užsisakius po 15:30

DPD-ap

Pristatymas šiandien, Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje (galimybė į namus arba į paštomatą) PASLAUGA LAIKINAI NEGALIMA

Pristatymo kaina: 4 €
Terminas: tą pačią dieną užsisakius iki 11:00, sekančią darbo dieną užsisakius po 11:00

DPD-pickup-ap

Atsiėmimas DPD paštomate

Pristatymo kaina: 4 €
Nemokamas pristatymas: Prekių krepšeliui viršijus 60 €
Terminas: 1-2 darbo dienos užsisakius iki 15:30, 2-3 darbo dienos užsisakius po 15:30

Omniva-ap

Atsiėmimas Omniva paštomate

Pristatymo kaina: 2,5 €
Nemokamas pristatymas: Prekių krepšeliui viršijus 60 €
Terminas: 1-2 darbo dienos užsisakius iki 15:30, 2-3 darbo dienos užsisakius po 15:30

LP express option

Atsiėmimas LP Express paštomate

Pristatymo kaina: 4 €
Nemokamas pristatymas: Prekių krepšeliui viršijus 60 €
Terminas: 1-2 darbo dienos užsisakius iki 15:30, 2-3 darbo dienos užsisakius po 15:30

DPD-ap

Pristatymas DPD kurjeriu šeštadienį

Pristatymo kaina: 6 €
Nemokamas pristatymas: Netaikoma
Terminas: Pristatymas šeštadienį vėliausiai užsisakius iki penktadienio 16:00

kobi-pristatymas

Atsiėmimas Kauno mieste, Kobi sandėlyje

Kauno miesto atsiėmimo punkte prekes galite atsiimti vos tik atlikus užsakymą.
Darbo laikas nuo 8:00 iki 16:00
Prekių atsiėmimo klausimais teirautis +370 700 77870

2. BENDROSIOS PRISTATYMO TAISYKLĖS

2.1. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas.
2.2. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl Force Majeure aplinkybių.
2.3. Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
2.4. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
2.5. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.
2.6. Prekių pristatymo mokestis ir detalesnė informacija, susijusi su prekių pristatymu, pateikiama internetinės parduotuvės „D.U.K“ skyriuje.
2.7. Pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas 21 EUR mokestis vienai siuntai.
2.8. Tuo atveju, kai Pirkėjas, remdamasis šiomis Taisyklėmis, atsisako pirkimo – pardavimo sutarties, jam tenka pareiga apmokėti visas tiesiogines prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas. Šių Pardavėjo išlaidų suma išskaičiuojama iš grąžintinų Pirkėjui už prekes sumokėtų pinigų.
2.9. Jei nėra galimybės užsakytų prekių pristatyti viena siunta, tai Kobi.lt turi teisę pristatyti prekes keliomis siuntomis.
2.9.1 Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

3. PREKIŲ KOKYBĖS GARANTIJA IR TINKAMUMO NAUDOTI TERMINAS

3.1. Kiekvienos Kobi.lt parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.
3.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
3.3. Tuo atveju, kai Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja atitinkamų teisės aktų numatyta garantija.
3.4. Pardavėjas įsipareigoja prekes parduoti Pirkėjui taip, kad jam būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos. Esant ypatingai trumpiems garantiniams terminams prekės internetinėje parduotuvėje yra pažymimos specialiu perspėjamuoju ženklu.

4. PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

4.1. Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.
4.2. Prekių grąžinimo ir keitimo numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai Pardavėją pateiktais kontaktais esančiais Kobi.lt „Kontaktai“ skiltyje.
4.3. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, Pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė), tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą ir garantinį taloną (jei jis buvo išduotas). Tuo atveju, kai Pirkėjo grąžinama prekė Pardavėjui siunčiama naudojantis kurjerinių tarnybų paslaugomis, ši prekė prieš siunčiant turi būti įdedama į papildomą (apsauginę) pakuotę. Prekės, gautos su pažeistomis pakuotėmis, nepriimamos ir pinigai už jas negrąžinami.
4.4. Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats adresu, Lazdijų 18B, Kaunas, darbo dienomis nuo 10.00 iki 16.00 valandos, arba atsiųsti naudojantis kurjerio paslaugomis. Tuo atveju, kai prekė grąžinama remiantis 1.5. punkte numatyta teise, Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos. Pirkėjui norint pakeisti jam netinkamą prekę, Pirkėjas privalo padengti visas siuntimo išlaidas. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus.
4.5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.