Moony sauskelnės

Populiariausios Lietuvoje ekologiškos sauskelnės iš Japonijos! Patogus ir judesių nevaržantis produktas skirtas mažyliams, smalsiai stebintiems jiems vis dar naują, beribį ir galybę įdomybių slepiantį pasaulį.

Švelnu. Patogu. Daugiau jokio pratekėjimo!

MOONY - tai pirmosios pasaulyje sauskelnės, kurių gamybai buvo pasitelkta išskirtinė technologija. Jos dėka išvengsite ne tik pratekėjimo, tačiau ir būsite tikri, kad kiekviena pora sauskelnių idealiai prisitaikys prie kasdien besikeičiančios vaiko kūno formos.
MOONY - laiko patikrintas Lietuvos tėvelių bei vaikų pasirinkimas.

icon-feather-white-min

Švelni, natūrali medžiaga ir idealus prigludimas prie kūdikio formų.

icon-shield-white-min

Tamprios ir tuo pačiu apsaugančios nuo galimo pratekėjimo - tai užtikrina tiek laisvą mažylio judėjima, tiek tėvelių ramybę dėl netikėtų situacijų.

icon-water-white-min

Unikali vidinė sugėrimo sistema padės patogiai jaustis bet kurioje situacijoje.

icon-swirl-white-min

Sauskelnės neuždengia besiformuojančios mažylio bambos

icon-tide-white-min

Dėl sauskelnių medžiagoje esančių mikroporų ir jų užtikrinamo pralaidumo kūdikio oda visada išliks sausa bei neperkais

icon-alert-white-min

Spalvinis drėgmės indikatorius tiksliai įspės, kada ateina laikas keisti sauskelnes.

icon-stickynote-white-min

Tvirti ir orui pralaidūs daugkartiniai lipdukai padės itin patogiai užfiksuoti sauskelnes.

icon-growth-white-min

MOONY naudojamos ekologiškos medžiagos ne tik neerzina jautrios mažylio odos, tačiau ir skatina atsakingą vartojimą.

icon-enlarge-white-min

Naujagimių dydžių įvairovė leidžia komfortabiliai nešioti MOONY sauskelnes tiek smulkesnio, tiek stambesnio sudėjimo mažyliams.

icon-diapers-white-min

Galima rinktis iš tradicinių išlankstomų sauskelnių su lipdukais, bei įnovatyvių sauskelnių-kelnaičių, kurias užmauti sparčiau judančiam mažyliui yra kiek paprasčiau.

icon-design-white-min

Patrauklus dizainas su mielais paveikslėliais ne tik leis mažyliui jaustis patogiai, tačiau ir palengvins sauskelnių ketimo procesą - juk taip smagu matyti mėgstamus personažus!

Kaip uždėti ir naudoti?

1 žingsnis
 • Sauskelnių pusė su juostomis turėtų būti uždėta ant mažylio nugaros.
 • Tuomet išskleiskite sauskelnių porą plačiau, pakišdami galinę dalį po mažylio nugara tiek, kad viršus siektų juosmenį.
 • Svarbu: kišdami galinę sauskelnių dalį po mažylio nugara, būtinai patikrinkite, kad ši dalis nedengtų bambos.
2 žingsnis
 • Ištraukite prie sauskelnių viršaus pritvirtintą lipnią juostelę (jų yra po vieną kiekviename šone).
 • Įsitikinkite, kad juostelė tvirtai laikosi.
 • Dėl to, kad ji gali būti per daug įtempta, nerimauti nereikėtų: uždėjus sauskelnes, visos detalės puikiais prisitaikys prie mažylio kūno formų.
 • Patikrinkite, ar abi sausklenių juostelės yra užklijuotos simetriškai - tai būtina mažylio patogumui bei produkto nepralaidumui.

Svarbu:

 • Juosteles ištempkite ir tik tada užtvirtinkite. Taip sauskelnės taps stabilesnės.

Faktai ir vartotojiškumas

icon-cup-white-min

Vienos labiausiai technologiškai pažengusių sauskelnių visame pasaulyje.

icon-star-white-min

Populiariausias japoniškų sauskelnių prekinis ženklas Lietuvoje.

icon-growth-white-min

UNICHARM grupės, kuriai priklauso MOONY prekinis ženklas, esminės vertybės - ekologija bei tvarumas.

icon-unique-white-min

Nors sauskelnėmis UNICHARM prekiauja jau ne vieną dešimtmetį, kompanija siekia nuolat tobulėti ir reguliariai atnaujina technologijas, taip sukurdami unikalų produktą vaikiškų higienos prekių rinkoje.

Svarbu žinoti

 • Tinkamas sauskelnių dydis pasirenkamas pagal mažylio svorį.
 • Kadangi kūdikio forma kinta ir dėl augančių kaulų struktūros, svarbu stebėti šią kaitą tam, kad perkamas produktas idealiai atitiktų kūno linijas bei nepaliktų nereikalingų tarpelių uždėjus sauskelnes.
 • Kai kurios MOONY sauskelnės (naujagimių bei S dydžių) yra gaminamos orientuojantis į geresnį skystų išmatų sugėrimą, būdinga maitinant vaikutį krūtimi.
 • Svarbu stebėti vaikučio judėjimo įpročius: ne visos sauskelnės tinka sėdintiems, stovintiems ar ropojantiems mažyliams.
 • Sauskelnių dydį reikėtų keisti į didesnį, atsiradus bet kuriam iš šių požymių:
  1. nuospaudų žymės ant mažylio kūno
  2. netikėtai atsiradęs išskyrų pratekėjimas iš sauskelnių
  3. išsitampę sauskelnės fiksuojantys šoniniai lipdukai

Sudėtis

MOONY sauskelnės gaminamos iš natūralios ir plonos medžiagos - tai leidžia vaikučio odai kvėpuoti bei suteikia daugiau judėjimo laisvės nei įprastos sauskelnės

Galiojimo laikas

Sauskelnių galiojimo laikas - 3 metai nuo pagaminimo datos. Ji randama sauskelnių pakuotės apačioje. Pagaminimo data žymima šia seka ****(metai)**(mėnuo)**(diena)
Numerio paskutiniai keturi skaitmenys neturi įtakos pagaminimo datai.

Dydžių lentelė

KOBI rekomendacija apie Moony sauskelnes

1

Japonija - ne tik Tekančios saulės šalis, tačiau ir vieta, kur susitinka modernios technologijos bei tradicija. Kasdienis produktas šeimoms, gaminamas inovatyviais būdais - puikiausias to pavyzdys.

2

Kaip jau buvo minėta, Lietuvoje MOONY sauskelnės yra pačios populiariausios iš visų prekės ženklų, kuriuos siūlo būtent Japonijoje įsikūrusios firmos. Tai galima paaiškinti tuo, kad lietuviai vis dar yra konservatyvūs pirkėjai, linkę naudotis aplinkinių rekomendacijomis bei ne tiek norintys eksperimentuoti. Kita vertus, tai anaiptol nemažina MOONY sauskelnių kokybės, patogumo bei kitos malonios vartojimo patirties.

3

Šias sauskelnes siūlome bandyti tėveliams, kurie dar tik susipažįsta su ekologiškų higienos prekių mažyliams koncepcija. Būtent MOONY siūlomas produktas gali padėti geriau suprasti japoniškų sauskelnių principą, paremtą natūralumu, patogumu bei naujausių technologijų pritaikymu gana nišinėje rinkoje. Būtent tai ir padeda sukurti unikalią patirtį tiek mažyliams, tiek jų tėveliams.

4

Palyginimui, Moony turi platesnį sauskelnių-kelnaičių asortimentą nei Merries. Šis prekinis ženklas išskiria kelnaites pagal vaiko lytį ir teigia, kad sugeriamumas yra fokusuojamas būtent į tą vietą iš kurios šlapinamasi. Nepaisant šio teiginio, Merries universaliųjų sauskelnių-kelnaičių sugeriamumas yra vis tiek geresnis.

5

Kūdikiui tik pradėjus daugiau judėti bei ropoti, rekomenduojame įprastas sauskelnes keisti į sauskelnes-kelnaites. Jos žymiai geriau prisitaiko prie mažylio judesių ir netrina kojyčių.

6

Tik pradedant naudoti japoniškas sauskelnes, dažniausiai rekomenduojame įsigyti po 5 vienetus kiekvieno mūsų parduotuvės platinamo prekės ženklo gaminių (MOONY, NATURAL MOONY, MERRIES) - tai padės lengviau apsispręsti, kurį produktą norėsite naudoti ateityje. Visos mūsų platinamos sauskelnės yra pakankamai skirtingos ir atitinka daugybę individualių poreikių - būtent dėl to galutinis sprendimas priklauso Jums.

7

Pasaulyje populiarėjant japoniškoms sauskelnėms, atsiranda nemažai jų padirbinių. Nors atskirti juos nuo originalaus produkto ne visuomet paprasta, niekada nesuklysite pirkdami sauskelnes iš tų platintojų, kurie su šia rinka dirba jau ne pirmus metus. Būtent tokiu principu ir dirba KOBI.Lt komanda.

Esame supratingi

Įsigijus daugiau bet kurių sauskelnių pakuočių KOBI.LT internetinėje parduotuvėje ir apsiskaičiavus (t.y. vaikučio svoriui arba judėjimo poreikiams pakitus anksčiau), nepraplėštas sauskelnių pakuotes pakeisime Kauno mieste nemokamai arba bet kur kitur apmokėjus tik papildomas pristatymo išlaidas.