Merries sauskelnės

Populiariausios japoniškos sauskelnės vaikams Japonijoje, Jungtinėje Karalystėje, Rusijoje bei dalyje Europos valstybių. MERRIES produkcija ne tik suteiks išskirtinį komforto jausmą mažyliui judant bei tyrinėjant aplinką, tačiau ir yra tinkama turint alergiją įprastoms sauskelnėms.

Merries sauskelnės

Sukurtos vietinei Japonijos rinkai, MERRIES pamažu išpopuliarėjo skirtinguose pasaulio kampeliuose. Nenuostabu - šis prekinis ženklas gali pasiūlyti išskirtinę patirtį tiek mažyliams, tiek jų tėveliams. Netrikdančios judesių, nedirginančios vis dar besiformuojančios kūdikio odelės ir apsaugančios nuo galimų uždegimų - visa tai rasite būtent MERRIES prekėse.

icon-diapers-white-min

Komfortas – sauskelnės yra sutvirtinamos daugkartiniais lipdukais, kurie ne tik gerai laikosi, tačiau ir puikiai praleidžia orą.

icon-tide-white-min

Pralaidumas orui – sauskelnės sudarytos iš 3 sluoksnių, kurie užtikrina oro laidumą bei puikią cirkuliaciją, o drėgmės ir šilumos perteklius garuoja į išorę per išorinio sluoksnio mikroporas. Būtent dėl to mažylio oda niekada nebus sušutusi ar paraudusi.

icon-enlarge-white-min

Tikslumas – sauskelnėse esančios juostelės veikia kaip drėgnumo indikatorius. Iš pradžių būdamos geltonos, nuo išskyrų jos tampa mėlynos. Būtent pastaroji spalva nurodo, kad atėjo metas keisti sauskelnes

icon-feather-white-min

Minkštumas – dėl natūralios medvilnės vidinis sauskelnių sluoksnis yra labai švelnus ir minkštas. Dėl to jautrias bei vis dar augančias kūdikio kojyte apgaubianti medžiaga puikiai priglunda, tuo pačiu nenuspausdama odelės.

icon-shield-white-min

Daugiau jokio pratekėjimo – net patiems mažiausiems kūdikėliams skirtos sauskelnės turi papildomas klostes. Jos veikia kaip saugikliai, kurie automatiškai išsiskleidžia paruošus sauskelnes naudojimui ir patikimai apsaugo nuo netikėto išskyrų pratekėjimo.

Kaip uždėti ir naudoti?

MERRIES sauskelnės yra užmaunamos beveik taip pat, kaip įprastos kelnaitės - šis sprendimas yra itin patogus tėvams ir vienoje vietoje ramiai neišbūnantiems mažyliams. Tačiau keli žingsniai yra ypatingai svarbūs tam, kad vaikutis jaustųsi 100 procentų patogiai.

Žingsnis 2:

Būtinai laikykite pirštus ant sauskelnių vidinių juostelių. Šis veiksmas reikalingas tam, kad sauskelnės išliktų pakeltos, jas kišant po kūdikio užpakaliuku.

Žingsnis 2:

Laikydami sauskelnių šonus, švelniai traukite juostą. Prieš galutinį tvirtinimą įsitikinkite, kad abi sauskelnių pusės yra uždėtos simetriškai.

Žingsnis 3:

Įsitikinkite, kad sauskelnių kraštai nėra užlenkti. Tai padės išvengti nepageidaujamo pratekėjimo.

Faktai ir vartotojiškumas

1

Unikali dvigubo veikimo technologija efektyviai sugeria turinį, palikdama sauskelnių paviršių sausą kur kas ilgesniam laiko tarpui.

2

Sauskelnių dizainas pritaikytas ir stambesnio sudėjimo mažyliams.

3

MERRIES sauskelnės yra gaminamos tik iš aukščiausios kokybės natūralių medžiagų. Būtent dėl to kūdikis išvengs nemalonių alerginių reakcijų net turėdamas itin jautrią odelę.

4

Naudojamos natūralios medžiagos ir atsisakoma konservantų, kurie dažnai suteikia malonesnio kvapo ar tekstūros iliuziją, tačiau nėra naudingi vaikučio gerai savijautai.

Faktai ir vartotojiškumas

1

Svarbu #1

Tinkamas sauskelnių dydis pasirenkamas pagal mažylio svorį.

2

Svarbu #2

Kadangi kūdikio forma kinta ir dėl augančių kaulų struktūros, svarbu stebėti šią kaitą tam, kad perkamas produktas idealiai atitiktų kūno linijas bei nepaliktų nereikalingų tarpelių uždėjus sauskelnes.

3

Svarbu #3

Svarbu stebėti vaikučio judėjimo įpročius: ne visos sauskelnės tinka sėdintiems, stovintiems ar ropojantiems mažyliams.

4

Svarbu #4

Sauskelnių dydį reikėtų keisti į didesnį, atsiradus bet kuriam iš šių požymių:

  1. Nuospaudų žymės ant mažylio kūno,
  2. Netikėtai atsiradęs išskyrų pratekėjimas iš sauskelnių,
  3. Išsitampę sauskelnes fiksuojantys šoniniai lipdukai.

Sudėtis

MERRIES sauskelnės gaminamos tik iš natūralių medžiagų (medvilnės, popieriaus) bei nenaudojant jokių papildomų konservantų ar kvapiklių.

Galiojimo laikas

Sauskelnių galiojimo laikas - 3 metai nuo pagaminimo datos. Ji randama sauskelnių pakuotės apačioje. Pagaminimo data žymima šia seka ****(metai) **(mėnuo) **(diena)
Numerio paskutiniai keturi skaitmenys neturi įtakos pagaminimo datai.

Dydžių lentelė

Kobi rekomenduoja

1

MERRIES prekinis ženklas yra gana nuosaikiai įkainotas - šia prasme jį galima lyginti su populiariosiomis MOONY sauskelnėmis. Pagrindiniai skirtumai tarp šių dviejų gamintojų yra tobulesnė MERRIES sauskelnių-kelnaičių technologija bei kokybiškesnė sugėrimo sistema, neturinti analogų populiariausių Japonijos sauskelnių rinkoje.

2

Pasak vartotojų visame pasaulyje, MERRIES pasižymi ypatingu lengvumu bei pralaidumu orui - tai yra itin aktualu bet kokiame vaikelio amžiuje dėl geros savijautos ir fizinio komforto.

3

Kita vertus, labai daug kas priklauso ir nuo pačių tėvelių poreikių. Kai kurie sauskelnių pirkėjai yra kiek konservatyvesni ir linkę rinktis tradicines sauskelnes, kurias lipdukais galima susireguliuoti savarankiškai. Nemažai įtakos turi ir individualus vaikelio sudėjimas arba jo pokytis mažyliui augant.

4

Nekyla abejonių, kad vaikučiui pradėjus daugiau judėti (ropoti, sėstis, stotis), verta išbandyti užmaunamų sauskelnių tipą. Jos žymiai geriau prisitaiko prie mažylio judesių ir netrina kojyčių.

5

Ne vienerius metus tyrinėjus pirkėjų poreikius bei sauskelnių rinką, pradžiai rekomenduojame įsigyti po 5 vienetus kiekvieno mūsų parduotuvės platinamo prekės ženklo gaminių (MOONY, NATURAL MOONY, MERRIES). Būtent kiekvieno sauskelnių tipo išbandymas gali padėti lengviau apsispręsti, kurį produktą norėsite naudoti ateityje. Visos KOBI.LT platinamos sauskelnės siūlo skirtingas bei viena kitai nenusileidžiančias unikalias savybes. Jos atitinka daugybę skirtingų poreikių - būtent dėl to galutinis sprendimas priklauso Jums.

6

Pasaulyje populiarėjant japoniškoms sauskelnėms, atsiranda nemažai jų padirbinių. Nors atskirti juos nuo originalaus produkto ne visuomet paprasta, niekada nesuklysite pirkdami sauskelnes iš tų platintojų, kurie su šia rinka dirba jau ne pirmus metus. Būtent tokiu principu ir dirba KOBI.Lt komanda.

Esame supratingi

Įsigijus daugiau bet kurių sauskelnių pakuočių KOBI.LT internetinėje parduotuvėje ir apsiskaičiavus (t.y. vaikučio svoriui arba judėjimo poreikiams pakitus anksčiau), nepraplėštas sauskelnių pakuotes pakeisime Kauno mieste nemokamai arba bet kur kitur apmokėjus tik papildomas pristatymo išlaidas.