Tapkite Kobi klubo nariu ir mėgaukitės tik Jums

skirtais išskirtiniais pasiūlymais visus metus!

Visiems registruotiems nariams siūlome galimybę tapti mūsų klubo nariu ir dalyvauti lojalumo programoje. Kobi klubo kortelės turėtojams siūlome ypatingas nuolatines nuolaidas, išskirtinius pasiūlymus, dovanas ir galimybę išbandyti naujus produktus pirmiesiems!
-5%

NUOLAIDA PREKĖMS IŠKART

Taikoma neakcijuojamoms prekėms.

iki 20%

NUOLAIDA ATRINKTOMS PREKĖMS

Nuolat atnaujinami specialūs pasiūlymai 
Taikoma neakcijuojamoms prekėms

Siurprizai

Kobi klubo nariams

dovanojame dovanas tiesiog už tai, jog esate kartu.

Konkursai

Tik klubo nariams

skirti konkursai su vertingu priziniu fondu!

Nario mokestis 1 €

Kortelę užsisakyti gali tik registruoti vartotojai. Jums reikės atliekant užsakymą tik pažymėti varnelę ,,Užsisakyti Kobi klubo kortelę`` ir mes jums ją pristatysime kartu su jūsų siunta. Kortelė bus aktyvuota vos tik ją gausite, todėl sekančio pirkimo metu jums jau bus taikomos ypatingos nuolaidos. Kortelė skirta naudoti tik tam vartotojui, kuris ją užsisakė. Kitiems vartotojams jums skirtas nuolaidos kodas negalios. Unikalus kodas nurodytas kortelės priekyje, yra skirtas naudoti atsiskaitymo puslapyje, laukelyje ,,Nuolaidos kodas``.

Įmonė Kobus, UAB pasilieka teisę keisti kortelės naudojimo sąlygas ar be išankstinio pranešimo sustabdyti jos galiojimą.

KORTELĖS PRIVALUMAI

Kobi klubo nario kortelę užsisakyti gali tik registruoti vartotojai. Atliekant užsakymą Jums tereikės pažymėti varnelę punkte „Užsisakyti Kobi klubo kortelę” ir kortelė Jus pasieks kartu su Jūsų užsakymu.

Klubo nario mokestis yra 1 Eur, ši suma automatiškai bus pridėta prie Jūsų užsakymo, pažymėjus varnelę punkte „Užsisakyti Kobi klubo kortelę”.

Ne. Kortelė bus aktyvuota vos tik ją gausite, tad sekančio apsipirkimo metu Jums jau bus taikoma Kobi klubo nario nuolaida bei galėsite pasinaudoti galiojančiais Kobi klubo nariams skirtais pasiūlymais.

 Unikalus kliento nuolaidos kodas nurodytas kortelės priekyje ir yra skirtas naudoti atsiskaitymo puslapyje, laukelyje „Nuolaidos kodas”.

Įsigiję Kobi klubo nario kortelę jau sekančio apsipirkimo metu galėsite naudotis Jums priklausančia 5% nuolaida visoms nenukainotoms prekėms, galėsite įsigyti tik Kobi klubo nariams atrinktų prekių iki 20% pigiau. Kobi klubo nariai gauna dovanų bei turi galimybę dalyvauti tik klubo nariams skirtuose konkursuose su vertingu priziniu fondu.

Taip, Kobi klubo nariams nuolaida taikoma visoms nenukainotoms japoniškoms sauskelnėms ir visai kitai produkcijai, parduodamai Kobi parduotuvėje.

Apie vykstančias akcijas ir specialius pasiūlymus Kobi klubo nariai informuojami el. paštu arba messenger programėle (prenumeravusiems). Taip pat naršant tinklalapyje, reklaminiuose blokuose, tituliniame puslapyje. Parduotuvėje gali būti nurodyta speciali kaina kortelės turėtojams.

KORTELĖS GALIOJIMAS IR NAUDOJIMAS

Išsirinkus ir į krepšelį įsidėjus norimas prekes, krepšelio puslapyje esančiame laukelyje „Nuolaidos kodas” įveskite savo Kobi klubo nario kortelės priekinėje pusėje esantį kodą, sudarytą iš 12 skaitmenų, pvz.: 000000000000, ir paspauskite mygtuką „Pritaikyti”. Nuolaidos kodas iškart bus aktyvuotas.

Kilus nesklandumams, susisiekite su mumis el. paštu info@kobi.lt arba telefonu  +370 700 77870

Kobi klubo nario kortelės galiojimo laikas neterminuojamas. UAB „Kobus”  pasilieka teisę keisti kortelės naudojimo sąlygas ar be išankstinio pranešimo sustabdyti jos galiojimą.

Praradus Kobi klubo nario kortelę, nedelsiant informuokite UAB „Kobus” el. paštu info@kobi.lt. Praradus Kobi klubo nario kortelę nuobaudos nėra taikomos.

Taip, Kobi klubo nario kortelę galite naudoti apsiperkant Kobi atsiėmimo taške. Jums tereikės darbuotojui pateikti Kobi klubo nario kortelę su kliento nuolaidos kodu.

Ne. Kobi klubo nario kortelė yra skirta tik ją įsigijusių asmenų naudojimui. Kliento nuolaidos kodas kitiems klientams negalioja.

UAB „Kobus” pasilieka teisę keisti kortelės naudojimo sąlygas ar be išankstinio pranešimo sustabdyti jos galiojimą.

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. Šiomis lojalumo kortelės „Kobi klubas”  išdavimo ir naudojimo taisyklėmis (toliau – Taisyklės) yra reglamentuojami UAB „Kobus“ ir lojalumo kortelės „Kobi klubas” turėtojo santykiai, atsirandantys išduodant ir aptarnaujant lojalumo kortelę „Kobi klubas”.

1.2. Taisyklėse naudojamos sąvokos:

1.2.1. Kobi  – UAB „Kobus“, kodas 304285464, Sandraugos g. 22, Kaunas , tel. +370 700 77870, el.p. info@kobi.lt.

1.2.2. Kortelė – Klientui išduodama lojalumo kortelė „Kobi Klubas”.

1.2.3. Kobi Klubo narys – Kortelės turėtojas.

1.2.4. Parduotuvė – internetinė parduotuvė www.kobi.lt ir atsiėmimo taškas (Sandraugos g. 22, Kaunas)

1.2.5. Lojalumo programa – Klientui skirta Kobi klubo lojalumo programa, suteikianti teisę Klientui gauti specialius pasiūlymus ir nuolaidas Parduotuvėje.

1.3. Kortelė išduodama ir naudojama vadovaujantis šiomis Taisyklėmis, kurios, įskaitant Taisyklių pakeitimus, yra skelbiamos interneto svetainėje www.kobi.lt.

1.4. Kobi klubo nariui Parduotuvėje pateikus Kortelę, taikomos Taisyklės, galiojančios kortelės pateikimo metu.

2. KORTELĖS IŠDAVIMAS

2.1. Kortelę gali įsigyti fizinis asmuo nuo 16 metų, apsipirkimo metu pažymėjęs varnelę prie punkto „Užsisakyti Kobi klubo kortelę” bei sumokėjęs Kobi klubo nario mokestį – 1 (vieną) EUR.

2.2. Kobi turi teisę keisti Kortelės išdavimo mokesčio dydį, apie tai prieš 5 (penkias) kalendorines dienas paskelbus interneto svetainėje www.kobi.lt

2.3. Kortelė yra Kobi nuosavybė.

2.4. Unikalų nuolaidos kodą turinti Kortelė gali būti išduodama tik 1 (vienam) fiziniam asmeniui.

2.5. Kortelė yra asmeninė ir ja gali naudotis tik tas asmuo, kurio vardu išduota Kortelė. Kobi turi teisę paprašyti asmens dokumento, siekiant įsitikinti, kad Kortele naudojasi tas asmuo, kurio vardu išduota Kortelė.

3. KORTELĖS PRARADIMAS, ATNAUJINIMAS IR GRĄŽINIMAS

3.1. Kobi, gavusi iš Kliento pranešimą apie Kortelės praradimą, ne vėliau kaip per 3 (tris) darbo dienas užblokuoja Kortelę.

3.2. Per 3 (tris) darbo dienas nuo pranešimo apie Kortelės praradimą pateikimo Klientas gali raštu prašyti atblokuoti Kortelę. Jei Kortelė užblokuota ir per nustatytą terminą neatblokuojama, Klientas nebegali toliau naudotis Kortele.

3.3. Kobi turi teisę laikinai sustabdyti naudojimąsi Kortele, jei Klientas nesilaiko šiose Taisyklėse nustatytų įsipareigojimų arba Kobi kyla įtarimas, jog Kortele arba jos duomenimis naudojasi asmenys, neturintys teisės ja naudotis, ar Kortelės naudojimas pažeidžia Lietuvos Respublikos teisės aktus. Operacijos su Kortele atnaujinamos, kai nelieka aplinkybių, dėl kurių operacijos su Kortele buvo laikinai sustabdytos, gavus raštišką Kliento prašymą.

3.4. Jei Kobi Klubo narys nenaudoja Kortelės Parduotuvėse ilgiau kaip 1 (vienerius) metus, Kobi turi teisę blokuoti Kortelę.

3.5. Klientui pametus, sugadinus, ar kitu būdu praradus Kortelę, Klientas privalo nedelsiant apie tai informuoti Kobi el. paštu info@kobi.lt.

4. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS

4.1. Duomenų apimtis, tvarkymo tikslai ir teisiniai pagrindai. Įsigyjant Kortelę ir užpildant užsakymui atlikti reikalingus laukelius Klientas pateikia Kortelei išduoti, Lojalumo programai vykdyti ir administruoti būtinus asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, adresą, el. pašto adresą, kurie yra būtini, jeigu Klientas ketina prisijungti prie asmeninės paskyros interneto svetainėje www.kobi.lt. Naudojant Kobi klubo nario kortelę taip pat gauna ir tvarko duomenis apie Kliento pirkinius (prekės, kiekiai, kainos, nuolaidos, pirkimo laikas). Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – būtinybė įvykdyti susitarimą su Klientu dėl Kortelės išdavimo ir aptarnavimo.

4.2. Kliento nurodyti anketoje duomenys kartu su pirkinių istorija naudojami automatizuotai įvertinant Klientų poreikius ir pomėgius, siekiant pagal juos pritaikyti Klientui siūlomas nuolaidas ir siunčiamą rinkodaros informaciją, jeigu Klientas dėl to neprieštarauja. Klientų profiliai sudaromi įvertinant įvairius demografinius požymius ir pirkinių tendencijas. Šių duomenų tvarkymo profiliavimo tikslais teisinis pagrindas – būtinybė siekti Kobi teisėtų interesų pritaikant Kobi paslaugas kiek įmanoma Klientų poreikiams bei efektyvinant Kobi verslą.

4.3. Duomenų gavėjai. Kliento asmens duomenų valdytojas yra Kobi.

4.4. Klientų duomenų konfidencialumui ir saugumui užtikrinti taikomos tinkamos techninės ir organizacinės priemonės. Klientų duomenis gali matyti tik tie Kobi darbuotojai, kuriems tai būtina tais tvarkymo tikslais, kurie nurodyti šiose Taisyklėse.

4.5. Klientų duomenis taip pat gali pasiekti Kobi partneriai, teikiantys informacines sistemas lojalumo kortelėms aptarnauti, teikiantys reklaminių pranešimų SMS žinutėmis bei el. paštu siuntimo paslaugas. Visi pasitelkiami Kobi partneriai yra įsipareigoję tvarkydami Klientų duomenis griežtai laikytis konfidencialumo.

4.6. Klientų teisės. Klientas užpildydamas užsakymo formą gali nurodyti, kad nesutinka su jo duomenų tvarkymu profiliavimo ar tiesioginės rinkodaros tikslais, pažymėdamas savo pasirinkimą varnele. Klientas bet kada po užsakymo formos pateikimo turi teisę išreikšti nesutikimą su duomenų tvarkymu profiliavimo ar tiesioginės rinkodaros tikslais, susisiekdamas su Kobi el. p. info@kobi.lt  arba paštu UAB „Kobus“, Sandraugos g. 22, Kaunas.

5. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

5.1. Šios Taisyklės skelbiamos interneto svetainėje www.kobi.lt.

5.2. Kobi turi teisę bet kuriuo metu pakeisti, atnaujinti ar panaikinti šias Taisykles ar nutraukti Lojalumo programą apie tai iš anksto asmeniškai nepranešus Kobi klubo nariui. Apie šiame punkte nurodytus Kobi sprendimus Kobi klubo nariai informuojami interneto svetainėje www.kobi.lt .

 

Paskutinį kartą taisyklės atnaujintos 2020.10.20