ATSISKAITYMAS

Kokie yra atsiskaitymo būdai?
 • Internetinė bankininkystė

Swedbank, SEB, Luminor, Danske Bank, Citadele, Šiaulių bankas, Medicinos bankas)

 • Mokėjimo kortelė
 • Paypal
 • Pavedimas banke

Priimame mokėjimus atliktus bankiniu pavedimu, nurodant užsakymo numerį.

 • Grynaisiais atsiimant prekę iš kurjerio

Šiam apmokėjimo būdui taikome 1 euro paslaugos mokestį

 • Grynaisiais atvykus į atsiėmimo tašką esantį Kauno mieste, Sandraugos g. 22, LT-52100
Ar grąžinsite pinigus, jei netenkins prekės kokybė?

Prekių grąžinimas ar keitimas galimas 14 dienų laikotarpyje nuo pristatymo dienos. Ši paslauga yra nemokama, jeigu pakuotė ar sauskelnės yra pažeistos dėl mūsų pačių kaltės.

Jeigu norite susigrąžinti pinigus ar pakeisti prekę dėl kitos priežasties, turite sumokėti už kurjerio paslaugas, jei jomis naudositės.

Prekes galite grąžinti, pasinaudoję kurjerių pagalba, bei paskambinę į +370 700 77870. Paslaugos apmokėjimu bei užsakymu rūpinasi pats pirkėjas (jeigu prekė grąžinama dėl kitos priežasties).

Ar galite išrašyti sąskaitą-faktūra?

Taip, PVM sąskaitas-faktūras išrašome.

PRISTATYMAS

Kokie yra pristatymo būdai, terminai ir kainos?
Pristatymo būdai ir kainos
 • DPD kurjeriu į namus – 3 €
 • DPD paštomatu – 2 €
 • Atsiėmimas Kauno mieste, mūsų ofise – nemokamai
Nemokamas pristatymas

Jeigu jūsų krepšelyje yra 4 ir daugiau vienetų sauskelnių, tuomet pristatymas Jums nieko nekainuos.

pristatome per per 1-4 darbo dienas karantino metu

Užsakymai atlikti iki 17:00, bus pristatyti per 1-4 darbo dienas karantino metu.

 

Taip pat, galite atvykti įsigyti Kaune

Adresas: Sandraugos g. 22, Kaunas, Lietuva, LT-52100

Darbo laikas:  I-V  12:00-17:00

Ar galima atsiimti Kaune vos tik atlikus užsakymą?

Taip, galite. Užsakymus taip pat priimame ir vietoje, atsiskaitant grynaisiais.

PRODUKCIJA

Ar gausiu nuolaidų, jei pirksiu daugiau nei vieną pakuotę?

Jei pirksite 4 ir daugiau pakuočių, pristatymas bus nemokamas.

Akcijas bei nuolaidas skelbiame mūsų facebook grupėje bei kobi.lt svetainės reklamjuostėje. 

Kuo Moony sauskelnės ypatingos ir kuo išsiskiria iš kitų japoniškų sauskelnių?

Žemiau pateiksime jums pagrindines priežastis, kodėl verta rinktis Moony sauskelnes.

 • Dėl „Air Silky” sluoksnio sauskelnių trintis su oda sumažėja 40 procentų lyginant su kitomis sauskelnėmis.
 • Vienintelės japoniškos sauskelnės gaminamos atsižvelgiant į mažylio lytį.
 • Produktas pažymėtas kaip ECO CHARMING (aukščiausius standartus atitinkanti produkcija).
 • Gamintojai pastoviai testuoja ir tobulina Moony sauskelnes į pagalba pasitelkiant specialias laboratorijas ir kūdikius imituojančius robotus.
 • Atlikti tyrimai parodė kad į Moony sauskelnėse esančius audinius, kūdikio smegenų receptoriai reagavo kaip į maloniausią lietimui.
 • Šiose sauskelnėse nėra jokių formaldehidų, baliklių, kvapiųjų medžiagų. Spalvoti elementai yra tik išoriniame sluoksnyje.
 • Moony japoniškos sauskelnės yra iš ekologiškų medžiagų ir laidžios orui. Tai sumažina prakaitine, šutimo tikimybe ir nesukelia alerginių reakcijų.
Ar polimerinė sugerianti medžiaga yra ekologiška?

Polimerinė sugerianti medžiaga yra naudojama atskirame sugeriančiame sluoksnyje. Polimerai yra visiškai saugūs tiek vaikui, tiek gamtai. Biologiškai greitai suyra vandenyje, anglies diokside, organinėse medžiagose be jokio neigiamo biologinio poveikio dirvožemiui.

Ar kobi.lt parduodamų sauskelnių gamintojai yra sertifikuoti kaip ekologiškas sauskelnes gaminančios įmonės?

Japoniškų sauskelnių WHITO, MERRIES, MOONY ir GOO.N gamybos procesas yra sertifikuotas tarptautinės standartizacijos organizacijos ISO (kokybės valdymo sertifikatas ISO 9001 ir aplinkos valdymo sertifikatas ISO 14001).

Tai reiškia, kad visuose šių sauskelnių gamybos etapuose aukščiausios kokybės ir aplinkos standartai buvo įgyvendinti. Taip pat, verta paminėti, kad Korporacija UNICHARM pažymėjo Moony sauskelnes kaip ECO CHARMING. Tai reiškia, kad Moony patvirtinta kaip aukščiausius standartus atitinkanti produkcija.

Kokios medžiagos yra naudojamos gaminant japoniškas sauskelnes?

Viršutinis sluoksnis yra pagamintas iš švelnios mikropluošto tekstilės. Vidinis sugeriantis sluoksnis yra pagamintas iš palmės medžio pluošto ir polimerinių sugeriančių granulių. Išorinis sluoksnis pagamintas orui pralaidžia neaustine medžiaga ir poliolefino plevele.

Lipdukai ir lipnios juostos yra pagamintos naudojant orui pralaidžia / perforuota poliolefino plevele. Dėl elastingumo naudojama sintetine ir naturali guma. Kiekvienas gamintojas turi savo technologines paslaptis, tačiau dažniausia WHITO, MERRIES, MOONY IR  GOO.N sauskelnių išskirtinė savybė yra ekologinis medžiagų grynumas.

Tam, kad mažylis išvengtų alerginių reakcijų, spalvoti elementai yra naudojami tik išoriniame sluoksnyje ir jie neturi jokių kvapniųjų losjono medžiagų.

Koks skirtumas tarp japoniškų ir amerikietiškų sauskelnių?

Dauguma Amerikoje gaminamų sauskelnių neprilygsta kokybe Japonijoje pagamintoms. Japoniškoms sauskelnėms gaminti yra naudojamos gerokai brangesnės ir kokybiškesnės medžiagos, o valdymo procedūras prižiūri valstybinės institucijos.

Japoniškos sauskelnės yra pagamintos tik iš grynų, ekologiškų medžiagų. Jų sudėtyje nėra optinio baliklio, formaldehido, ftalato, chloro junginių, sintetinių aromatų, naftos losjonų ir kitų kenksmingų medžiagų kurių naudojimas gamyboje nėra uždraustas Amerikoje. Sugeriantis sluoksnis yra tamprus ir gali išsiplėsti per visą sauskelnių ilgį ir plotį, todėl šansas, kad skysčiai išbėgs yra labai menkas.

Jeigu sugniaužtumėte sauskelnes savo kumštyje, jaustumėte, kad jos yra gerokai plonesnės ir minkštesnės palyginus su kitomis. Kitose jausmas gali prilygti popieriaus lapui. Dėl šio minkštumo, mažylio pilvukas ir kojytės tampa saugios ir nėra nutrinamos.